Dag Vagle
søn. 08. nov.
|Hølen Kafé
"Verdens beste artist som ikke er verdenskjent" - Egon Holstad


Tid og sted
08. nov. 2026, 18:00
Hølen Kafé, Store Strandgate 9, 1550 Hølen, Norge
Om arrangementet
Dag Vagle - verdens beste artist som ikke er verdenskjent.
Dag Vagle har tidligere gjort to helt magiske konserter på Hølen Kafé. Vi er fryktelig glade for at han nå tar turen tilbake hit, så enda flere får oppleve denne unike artisten.
NB: KONSERTSTART 18:00
Egon Holstad:
«Dag er, foruten å være et terningkast 6-menneske, en av de mest begavede og underkjente artistene vi har i dette landet. Siden 2001 har jeg sett ham live i forskjellige konstellasjoner et sted mellom 20 og 30 ganger, og det har vekslet i spennet mellom knallbra og «helt ubegripelig klype seg armen-hysterisk»-dritbra.
Han er nok mest kjent som frontfigur i bandene Helldorado og Flying Shoes, men er også en svært ettertraktet studio- og session-musiker for en rekke andre. Et drypp av Dag Vagle vil jo heve et hvert musikalsk produkt, så det er jo ikke akkurat underlig.
Billetter
Ordinær billett - unummerert
325,00 kr
+8,13 kr billettgebyr
Total
0,00 kr